Polish (Poland)English (United Kingdom)

Kontakt

Biuro handlowe:

96-315 Wiskitki, Stary Drzewicz 3

tel (+48) 468921717
tel/fax (+48) 468921717

mobile:(+48) 601 439 439
mobile:(+48) 501 660 501

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

O firmie

W dzisiejszych czasach na współczesnym, bardzo konkurencyjnym rynku motoryzacyjnym, szczególnie ważna jest szybkość działania i zdolność do analizy przenikających się ofert na rynkach motoryzacyjnych. Smile&Drive specjalizuję się w sprzedaży nowych i używanych samochodów luksusowych, a także większych partii samochodów popularnych oferowanych na rynku hurtowym. W oparciu o współprace z największymi dystrybutorami samochodów w kraju, Europie i na Świecie, przygotowujemy dla Państwa najlepsze, aktualnie dostępne oferty samochodów.

W Unii Europejskiej obowiązuje gospodarcza zasada wolnej konkurencji zapisana jeszcze w Traktacie Rzymskim z 1957 roku, a jednak bywa ona zawieszana lub wyłączana w różnych obszarach gospodarki. Motoryzacja była obszarem, w którym wyłączenia wolnej konkurencji w Europie były od kilkudziesięciu lat najgłębsze. Producentom aut zezwolono regulować zasady dystrybucji aut, usług i części, reglamentować udzielanie autoryzacji, wyznaczać dealerom zastrzeżone obszary, itd. - czyli stosować rozwiązania nie do pomyślenia w wielu innych dziedzinach handlu i usług. Tak się do tego wszyscy przyzwyczailiśmy, że już nie wydawało nam się to dziwne. Ale sytuacja w końcu dojrzała do zmiany - uznano, że taki specjalny "parasol ochronny" roztaczany nad producentami aut jednak przynosi konsumentom więcej szkody, niż korzyści a w szczególności powoduje zawyżanie cen. 28 stycznia 2003 roku w Polsce wydano nowe przepisy (nazywane "motoryzacją dyrektywną GVO", albo "nowymi zasadami block exemption"), które zapowiadają rewolucyjne zmiany w organizacji rynku motoryzacyjnego. Zmiany te otwierają nowe możliwości na rynku dealerów, serwisów i warsztatów motoryzacyjnych. Słabi i pozbawieni inicjatywy mogą poważnie obawiać się utraty swoich dotychczasowych pozycji. Za to silni, aktywni i pomysłowi mają teraz swoją wielką szansę. Założyciel i zarządzający Smile&Drive Sp.z.o.o Robert Szumacher motoryzacją zajmuję się od 1991 roku. Tworzył rynek motoryzacyjny w Polsce po zmianach polityczno-gospodarczych w latach 90-tych. Zarządzał największymi organizacjami dealerskimi w Polsce a następnie szkolił sprzedawców i managerów sprzedaży różnych branż.

 

Zapraszamy do współpracy.